NL FR

Hôtel Canal ***

Opgelet Dit product is momenteel niet online boekbaar. Gelieve contact op te nemen met ons callcenter. (3033)
gratis parking
160
room service
178
openluchtzwembad
167
airconditioning
169
gratis wifi
179
bad en/of douche
170
haardroger
218

Frankrijk > Provence - Camargue > Camargue - Aigues-Mortes

Tussen de Camargue, de Languedoc en de Provence en vlak bij de vestingmuren van Aigues Mortes, biedt dit gerenoveerde driesterrenhotel een comfortabel verblijf in een aangenaam kader. Het uitgebreide ontbijtbuffet zorgt voor de nodige energie om op ontdekking te gaan. De kamers hebben een hedendaagse inrichting en zijn voorzien van alle moderne comfort.

Boeken

Geldig:

Camargue - Aigues-Mortes

Vestingstad met verschillende torens en stadspoorten in de regio van de Gard. Het werd in de 13de eeuw gesticht als uitvalsbasis voor de kruistochten. Binnen de stadsmuren bevinden zich een wirwar van kleine straatjes, waar zich tal van restaurants en winkels bevinden. Rond Aigues-Mortes bevinden zich de beroemde roze zoutmeren en in het Parc Ornithologique kan u de roze flamingo's spotten. U kan er goed fietsen en paardrijden.

Ligging

vlakbij het kanaal Rhône-Sète en op 300 m van de vestingmuren van Aigues Mortes, die gebouwd werden in de 13de eeuw en die het startpunt vormden van de kruisttochten. Het is heerlijk slenteren door de smalle straatjes van de stad, en de sfeer opsnuiven op de pleinen. Scheep in voor een boottochtje op het kanaal en ontdek de lokale fauna en flora. Breng ook een bezoek aan de Salins du Midi (zoutmeren), gelegen tussen de stad en de zee. Het strand van Espiguette bevindt zich op 10 km en behoort tot de 10 mooiste stranden van Frankrijk. Port-Camargue, de grootste jachthaven van Europa ligt op 7 km, het regionale natuurpark van de Camargue met de roze flamingo's ligt op 12 km. De cultuur van de Romeinse Oudheid opsnuiven doet u in Nîmes (op 40 km) of Arles (op 49 km).

Transport

per auto: 996 km (Brussel. TGV-station op 350 m.

Faciliteiten

een gebouw uit de jaren '50 van de vorige eeuw werd in het voorjaar van 2025 volledig gerenoveerd. Het uitgebreide ontbijtbuffet met o.a. broodjes, gebak, ham en kaas, fruitsappen, koffie en thee, neemt u in het salon of bij mooi weer op het terras met zicht op het kanaal. Meer dan 30 restaurants bevinden zich in een straal van 5 minuten stappen. Het kleine buitenzwembad met panoramisch zicht bevindt zich op de 1ste verdieping. Leesruimte. Geen lift. Gratis parking of garage vanaf € 12/24 u.

Kamers

26 geluiddichte kamers met een verschillende inrichting. Ze geven uit op het kanaal of op de straat. Sommige kamers beschikken over een koelkastje of een balkon.

Boeken

Vorige stap

© Copyright Holidayline, 2000-, All rights reserved. Cloud hosting by Domeinnamen, Website en E-mail dedicated server hosting door COMBELL
Doorsturen naar een vriend

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

Feedback

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Openingsuren callcenter :

maandag 9u - 18u
dinsdag 9u - 18u
woensdag 9u - 18u
donderdag 9u - 18u
vrijdag 9u - 18u
zaterdag
enkel per telefoon
10u - 16u

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 52
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!