Musea & Monumenten
Prijs per persoon ((01/10-26 - 31/12/26))€ 16kind gratis (-26*) - gratis onder de 26 jaarPrijs per persoon ((01/04/26 - 30/09/26))€ 19kind gratis (-26*) - gratis onder de 26 jaar
Toegangsticket tot de Abdij op de Mont Saint-Michel. Het abdijencomplex en de omliggende baai zijn uitegoepen tot UNESCO werelderfgoed.
prijs geldig tem 31/12/26
Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.
Bestemming
Zoek zonder datum
Hotel: Best Western Plus Hostellerie du Vallon Locatie: Frankrijk, Normandië
“ Goed gelegen hotel met parkeermogelijkheid. Vriendelijke receptie en (zeer) goed ontbijt.Wij hadden een iets duurdere en ruimere kamer met balkon en dat is aan te raden. Lengte van het bed is ietwat krap, volgens mij rond de 1.90m.Al met al zeer tevreden ”
Gepost door Kamp op 27/07/2025
Meer reacties over hotels in Normandië?
Sluit dit venster
* verplicht veld
Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!
Naam* Naam vriend* Email vriend*
Voeg een berichtje toe
Versturen
Heb je een opmerking over onze site?
Naam* E-mail*
Voeg een berichtje toe*
Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:
telefonisch op het nummer 050/330.990
via e-mail met onderstaand formulier
Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!
Even geduld aub!