Uiterst geschikt voor wie op zoek is naar stijl en klasse. Een oase van rust in een inspirerende omgeving, op slechts enkele minuten rijden van het bruisende stadscentrum.
Geldig:
Ligging
uniek en direct aan het water, met zicht op het Mangrove National Park: een schitterend natuurgebied van 19 km². Het stadscentrum van Abu Dhabi bereikt u na 5 minuten rijden, de prachtige Sheikh Zayed-moskee na 10 minuten. Yas Island en de internationale luchthaven van Abu Dhabi liggen op minder dan 30 km (15-20 minuten rijden).
Faciliteiten
stijlvol onthaal aan de 24 uursreceptie. De rustige Mangroves Lounge is een geslaagde mix van lokaal en westers design. Het mooie overloopzwembad kijkt uit op de mangrove en wordt omgeven door palmbomen, terrassen en ligstoelen. Geniet van een verfrissend drankje aan The Pool Deck. In de bekroonde Anantara Spa kunt u terecht voor schoonheidsbehandelingen en massages. U vindt er ook sauna en Turkse hamam.
Kamers
de 222 ruime kamers en suites weerspiegelen de rust van de mangrove. Alle kamers (57 m² - max. 2 volwassenen en 2 kinderen) hebben een balkon. Deluxe met uitzicht over de stad of de mangrove. De kasara executive kamers, op de hogere verdiepingen, kijken uit over de stad of de mangrove. Deze kamertypes bieden exclusieve Kasara-voordelen. Exceptionele anantara mangroves pool suites (180 m² - max. 2 volwassenen en 3 kinderen) met privé-plonsbad, zicht op de mangrove en Kasara-voordelen.
Maaltijden
heerlijk ontbijten aan het zwembad of in het restaurant Ingredients met internationale keuken voor lunch en diner. Impressions, een elegante loungebar op de dakverdieping, serveert kleine en verfijnde snacks. Voor Thaise specialiteiten kunt u terecht in het restaurant Pachaylen. Mogelijkheid tot kooklessen.
Kinderen
kinderplonsbad.
Extra
Meet & greet op de luchthaven van Abu Dhabi en privétransfer luchthaven Abu Dhabi-hotel en terug als u de vluchten (heen en terug) bij ons boekt op Abu Dhabi International Airport