Geldig:
vanaf € 61,00 p.p.
Ontbijt inbegrepen
De Charente-Maritime - Vaux-sur-Mer
Een mooi badplaatsje op 4 km van Royan, zeer geanimeerd in de zomer, met een dagelijkse markt. U vindt er kleine kreken en mooie fijnzandstranden, beschermd door de rotsen. Zeilen, paardrijden, golf 18 holes van Maine Gaudin (4 km), het Casino van Royan Pontaillac, ... Een andere levendige badplaats is St-Palais-sur-Mer, garantie voor vertier (op 4 km).
Ligging
u geniet hier van een gedroomde ligging vlak aan het strand en de Atlantische Oceaan, rustig tussen de dennenbomen. Bezoek in de omgeving zeker de zoo van La Palmyre, waar u dieren van over de hele wereld zult kunnen bewonderen. Een dennenbos werd omgevormd tot een regelrecht jungleboek ... Met zijn 1.600 dieren is dit de belangrijkste dierentuin van Frankrijk, die jaarlijks meer dan 800.000 bezoekers verwelkomt. Ook Cognac, l'Ile d'Oléron, Rochefort, La Rochelle en l'Ile de Ré lonen beslist de moeite.
Transport
per auto: 820 km (Brussel), 507 km (Parijs), 1.014 km (Amsterdam). Treinstation Royan op 4 km. TGV-station en luchthaven La Rochelle op 80 km.
Faciliteiten
dit hotel bestaat uit 2 gebouwen. Rust en levensgenieten gaan hier harmonieus samen. Het hoofdgebouw is ingericht met stijlmeubelen en geeft uit op de tuin, en verderop de zee. De aanpalende villa kijkt aan de ene kant uit op het park, en aan de andere kant op het mooie, verwarmd buitenzwembad (18 x 8 m, mei-september). Bar en tearoom op het terras met zicht op het strand. Snacks worden opgediend aan het zwembad vanaf 01/06. Gratis WiFi in heel het hotel. Tafeltennis. Golfterrein in Royan op 4 km waar u geniet van 20% korting op de green fee. Gratis parking (volgens beschikbaarheid) in de nabijheid van het hotel. Geen lift (2 verdiepingen).
Kamers
de 44 kamers zijn gelijk verdeeld over het hoofdgebouw en het tuinpaviljoen, vlakbij het zwembad. Uw kamer is smaakvol gedecoreerd in frisse tinten en uitgerust met volgend comfort: bad of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, gratis WiFi, vast tapijt. Rokers- en niet-rokerskamers. Tweepersoonskamer voor alleengebruik.
Maaltijden
logies en ontbijt (bediening aan tafel).
Kinderen
kinderbedje gratis (t/m 1 jaar). 1 Kind t/m 12 jaar overnacht gratis op de kamer van de ouders (enkel een matras, geen bed !).
Extra
welkomstdrankje. Fles champagne voor jonggehuwden. 01/04-31/10: aangeboden door Martell in Cognac: pass Privilège + 1 flesje Martell VS (0,03 l) per koppel.
Uw voordeel in hotel de Rohan
- 2 nachten betalen + de derde nacht aan halve prijs (25/03/12-10/06/12, 26/09/12-14/04/13)
Specificaties
- het hotel is gesloten 12/11/12-25/03/13.
- Huisdieren gratis toegelaten.