Zoek & Boek


 
(dd/mm/jjjj)

Reis je met kinderen?

Tevreden klant

Hotel:
Novotel London St Pancras
Locatie:
Verenigd Koninkrijk, Londen

“ Zeer goed hotel. Ideale ligging. Zeer net, vriendelijk personeel. Het ontbijt was ongelooflijk uitgebreid en heel lekker! Zeer rustige kamer, goed geïsoleerd. Een aanrader! ”

Gepost door Vernimmen Luc
op 30/12/2011

Meer reacties over hotels in Londen?

Love Never Dies *

Verenigd Koninkrijk > Londen

Geldig:

Categorie:

Shows & Concerten

Prijs:

prijs per persoon van € 45.- tot € 115.-

Love Never Dies *

Beschrijving:

De opvolger van Phantom of the Opera - beide geschreven door Andrew Lloyd Webber - waarin de hoofdpersonages hun verhaal verderzetten. 10 Jaar na de mysterieuze verdwijning van het Spook van de Opera accepteert Christine een aanbod om in New York een reeds voorstellingen op te voeren. Ze arriveert in New York met haar man Raoul en haar zoon Gustave en ontdekt al snel de identiteit van de anonieme impresario die haar uit Parijs weglokte. Love Never Dies is een fenomenale rit doorheen obsessie en intrige, waarin muziek en herinneringen gemene spelletjes spelen. En waarin The Phantom inderdaad bewijst dat ware liefde nooit sterft.

Duur:

dagelijks (behalve maandag)

Info

Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!