Zoek & Boek


 
(dd/mm/jjjj)

Reis je met kinderen?

Tevreden klant

Hotel:
DoubleTree by Hilton Tower of London
Locatie:
Verenigd Koninkrijk, Londen

“ Zo goed als alles was perfect aan dit hotel: de ligging (metro om de hoek), de kamer (gratis iMac,wifi...), het personeel, het ontbijt... Alleen de badkamer was wat klein, maar dat was niet erg. Supergoed hotel, absolute aanrader voor een weekendje Londen! ”

Gepost door Filip Salmon
op 19/12/2011

Meer reacties over hotels in Londen?

London Oystercard

Verenigd Koninkrijk > Londen

Geldig:

Categorie:

Transfers & Openbaar vervoer

Prijs:

Volgende kaarten kunnen aangeschaft worden : De kaart met een waarde van GBP 10.- kost € 15,60.- De kaart met een waarde van GBP 15.- kost € 21,40.- De kaart met een waarde van GBP 20.- kost € 27,20.- De kaart met een waarde van GBP 25.- kost € 33,00.- De kaart met een waarde van GBP 30.- kost € 39,00.-

London Oystercard

Beschrijving:

De Visitor Oyster Card is een gemakkelijk betaalsysteem voor het openbaar vervoer in Londen. Deze elektronische kaart is opgeladen met een bepaald bedrag. Telkens u de metro gebruikt, moet de kaart ingelezen worden aan de gele kaartlezers aan het begin en het einde van de rit: het overeenstemmende bedrag wordt dan van het beschikbare saldo gehaald. Indien het saldo is opgebruikt, kan u de kaart in elk metrostation makkelijk opladen aan het loket (u betaalt contant), met uw kredietkaart aan de automatische kassa, of in de talrijke Oyster ticket shops in de stad. Gegarandeerd de goedkoopste manier van reizen ! Een prijsvoorbeeld: een ticket van de luchthaven Heathrow tot centrum Londen kost ter plaatse GBP 4.-. Met de Oyster Card betaalt u GBP 3,80.- tussen 06u30-09u30 en 16u00-19u00 uur van maandag tot vrijdag en slechts GBP 2,20.- op ieder ander moment en op feestdagen. De Oyster Card is herbruikbaar, niet weggooien dus ! Bij uw volgend bezoek aan Londen gebruikt u het resterend saldo of u laadt ter plaatse een nieuw bedrag op.Of u kan de kaart doorgeven aan familie of vrienden. Verloren of gestolen kaarten worden niet vervangen. De kaart kan slechts door 1 persoon tegelijkertijd gebruikt worden. Er is geen Oyster Card voor kinderen: t/m 10 jaar rijden die gratis mee op de metro met een betalende volwassene. Dat geldt op elk moment van de dag, dus ook voor 09u30 tijdens de week.

Info

Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!