Treed binnen in een wereld waar Weense elegantie en hedendaagse kunst elkaar ontmoeten. Het Altwienerhof omschrijft zich als een uniek, intiem boetiekhotel met familiale traditie. Het is een, met oog voor detail, ingerichte plek, aangekleed met originele schilderijen en badend in een warme sfeer die alleen echte passie voor kunst en gastvrijheid kan creëren.
vanaf € 115,00 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Geldig:
Ligging
het Altwienerhof Aparthotel situeert zich tussen Schönbrunn en de vermaarde Staatsoper van Wenen en is een perfecte uitvalsbasis voor de in cultuur geïnteresseerde bezoeker. Het Raimund Theater, waar belangrijke musicals worden opgevoerd, bevindt zich op 400 m. Het openbaar vervoer (halte op 50 m) zorgt voor een vlotte verbinding met het centrum, het treinstation en het Belvedère Museum.
Metro
Gumpendorferstrasse op 50 m: (lijn U6), bus 57A en tram 6 en 18.
Faciliteiten
in dit aparthotel, opgetrokken in traditionele stijl, bevindt zich de receptie (open van 7 tot 18 uur, na 18 uur is het hotel enkel toegankelijk met een code). De eigenaar deelt graag zijn passie voor kunst, boeken en wijn en maakt u graag wegwijs in de stad. Het continentaal ontbijt neemt u in de studio of op de kamer. In de nieuwe wijnkelder bent u van harte welkom voor een degustatie. Geen lift. Garage: vanaf € 15/24 u.
studio/kamers
de vroegere hotelkamers werden herschikt tot een knus complex met 10 studio's/kamers met hotelservice. Ze beschikken elk over een individueel karakter. Accenten uit de Biedermeierstijl, die dateert uit de periode 1815-1848, werden behouden. Naar keuze reserveren we voor u een studio (40 m², max. 2 personen) of een ruimere familiekamer (57 m², max. 2 volwassenen en 2 kinderen. Ze beschikken over een goed uitgeruste kitchenette, koelkast, microgolfoven en sofabed in de woonkamer. Vast tapijt of laminaat.
Kinderen
kinderbedje gratis. Enkel in de familiekamers: 2 kinderen t/m 15 jaar overnachten gratis in de familiekamer van de ouders (inclusief ontbijt).
Extra
1 fles mineraalwater op de studio/kamer. Jonggehuwden: fles Sekt.
Uw voordeel in hotel Altwienerhof Boutique Hotel
- 2 nachten betalen + de derde nacht aan halve prijs OF 3 nachten betalen + 1 nacht gratis (07/01/26-28/02/26)
Bijzonderheden
- verblijfstaks: € 2/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).
- Huisdieren: € 15/nacht.