-
Het verblijf was zeer aangenaam, mooie liggiung, vriendelijke bediening, zeer goede en fijne gerechten in het restaurant.
Spijtig van onze kamer (nr 1) die wat klein was, voor de rest was alles perfect.
Gepost door Luc Deslagmulder op 12/05/2023
Reageer
-
Zeer verzorgd verblijf in een mooi omgeving..
Gepost door Decaluwé op 21/04/2023
Reageer
-
Mooie charmekamer maar een te kleine badkamer. Het eten was lekker maar niet echt warm.
Gepost door Van Lierde-Faut Chantale op 2/04/2023
Reageer
-
Mooi hotel..spijtig dat tweemaal zelfde menu was voorzien
Gepost door Meulemans op 25/03/2023
Reageer
-
Chateau Tilques is perfect gelegen in de natuur. Wat verouderde accommodatie maar perfect restaurant. Vriendelijk personeel.
Gepost door Kemel Annie op 24/03/2023
Reageer
-
Heel mooie lokatie, vriendelijk personeel, alles oké.
Gepost door Luc Minne op 17/03/2023
Reageer
-
Bedankt voor het heerlijke verblijf voor de 60 ste verjaardag van Johan .
t was echt fijn logeren in het kasteel ! We houden van de Opaalkust en komen zeker terug !
We wensen U en uw team een fijn eindejaar en veel boekingen in 2023 toe
Met vriendelijke groeten
Johan en Mia
Gepost door Vanhemmens johan op 30/12/2022
Reageer
-
Wij waren zeer tevreden over alles. Een aanrader
Gepost door Verbeke claudine op 11/11/2022
Reageer
-
spijtig dat we op maandag ons moesten verplaatsen voor het avondmaal. Het was wel ook super, maar niet
gezellig om nadien opnieuw de wagen te moeten nemen.
Gepost door castelein daniel op 17/10/2022
Reageer
-
Hotel met geweldige ligging. Binnen mooi gerestaureerd. Klein maar mooi zwembad. Uitstekend ontbijt. Gezellige bar.
En in het restaurant kan je lekker eten.
Gepost door Luc op 11/10/2022
Reageer
-
Bij het inchecken werden wij eerst genegeerd. De "charme 2-persoonskamer" was eerder bedoeld als een kamer voor de meid. Veel te klein bed, bijna een twijfelaar. Douche was niet helemaal proper, het glas was vuil! WC geurde. De service in het kasteel was abominabel, echter het restaurant was schitterend, vriendelijke en erg goed service, het eten was lekker. Over de hotelservice kan ik nog veel negatief schrijven, we zijn beter het nooit meer te doen en thuis op rust te komen.
Opaalkust met zijn ruige kliffen en uitgestrekte fijnzandstranden hebben we niet gevonden. Op de meeste plaatsen waren de restaurants gesloten.
Ondanks het goede weer hadden wij het gevoel de verkeerde richting gekozen te hebben, Noord Frankrijk is vuil!
Gepost door Braeckmans op 2/10/2022
Reageer
-
Het piepkleine badkamertje valt wat tegen. Het eten is er lekker. Wel raar dat er 2 maal hetzelfde menu wordt aangeboden.
mooi terrein. jammer van de regen , de kasteeltuin lijkt ons anders wel de moeite. Het zwembad is ruim maar heel basic.
Gepost door De Pue Patrick op 26/09/2022
Reageer
-
Rustige en ealige dagen op een perfecte locatie
Gepost door Verhulst M op 26/08/2022
Reageer
-
het zicht wanneer je toekomt aan het kasteel is fantastisch, het is een heel mooi domein op een rustige ligging en vlakbij Saint-Omer. Het personeel is heel vriendelijk en behulpzaam.
de look van de kamer in het paviljoen is toe aan een update, het domein is hier en daar minder verzorgd, vb terras en gras aan restaurant.
Gepost door Ellen Capiau op 27/07/2022
Reageer
-
Het was een aangenaam verblijf met lekker eten een een goede service
Gepost door D'HAESE op 9/07/2022
Reageer
-
Fijne beleving in een mooie en rustige omgeving
Gepost door Benny Jacobs op 23/06/2022
Reageer
-
Zeer mooie,rustige lokatie
Gepost door Pattyn Anna op 22/06/2022
Reageer
-
Natuurlijk is het meubilair in een kasteel anders dan in een gewoon hotel maar het is toch aan een opsmuk toe.
Ook is de tapijtvloer niet zo hygiënisch . Voor ons was het de derde keer maar ook de minste qua ontbijt , zelfs heel veel verminderd.
Avondmaal zeer lekker en in orde.
Gepost door Hoet Andre op 11/06/2022
Reageer
-
Aangenaam verblijf in een aangenaam en mooi hotel chateau.
Gepost door Vandewijngaerden Fernand op 21/03/2022
Reageer
-
Jammer dat de bar al om 11 u dicht was. Geen tophotel, maar het was ok !
Gepost door Rooms Guy op 13/09/2021
Reageer
-
Een indrukwekkend prachtig kasteel, maar het heeft dringend onderhoudswerken nodig. Typisch Frans. Prachtige tuin met terras.
Gepost door Gedopt-Maes op 9/09/2021
Reageer
-
omdat onze kamer nog niet klaar was bij aankomst hebben we een "upgrade" gekregen - kamer op de tweede verdieping, enkel bereikbaar via trap.
Ik weet niet of dit wel een upgrade was, aangezien ik de initiële kamer niet heb kunnen zien.
MBT badkamer heb ik 2 minpuntjes :
1. afvoer bad loopt heel traag
2. bij het douchen lekt het douchescherm zodat er zich al snel een plas vormt onder de wastafel
Gepost door thierens op 30/07/2021
Reageer