Mooi gerenoveerd hotel in een authentiek Anglo-Bretoense stijl uit de jaren 20. De prachtige rotskust Cap Fréhel met wondermooi zandstrand ligt vlakbij. Prima restaurant.
Informatie over hotel De Diane
Geldig:
Bretagne - Sables-d'Or-les-Pins
Dit kustdorpje wilde destijds Le Touquet naar de kroon steken, maar is gelukkig een dorp gebleven. U vindt er een van de mooiste stranden in Bretagne. Talrijke fiets- en wandelroutes.
Ligging
langs de 'allée des Acacias', die doorloopt tot aan de zee. Het fijnzandstrand ligt op 100 m. De talrijke dennenbomen die het hotel omgeven, dragen bij tot een rustgevende sfeer. De fietsroute EV4 en de wandelweg GR34 zijn vlakbij.
Transport
per auto: 687 km (Brussel). TGV-station Saint-Malo op 41 km. Luchthaven Dinard op 32 km.
Faciliteiten
in dit charmante hotel wordt de rijke geschiedenis van het gebouw (1925) mooi weerspiegeld. De oorspronkelijke parketvloeren dragen bij tot een warme uitstraling. Receptie, salons, loungebar. Restaurant Le 1925 serveert kwaliteitsvolle biogerechten en is in de regio erg populair voor de uitstekende keuken (vooraf reserveren is noodzakelijk, ter plaatse te betalen: vanaf € 60 (3 gangen en borrelhapje). Ruim terras met solarium en bubbelbad (betalend). Gloednieuwe spa met sauna en hydromassagebed, massages en schoonheidsbehandelingen (betalend). Afsluitbaar fietslokaal. Parkeergelegenheid bij een parkje dicht bij het hotel (gratis, kan niet vooraf gereserveerd worden).
Kamers
de 45 tijdloze kamers (met tweepersoonsbed) werden smaakvol gerenoveerd met o.a. nieuwe gordijnen en decoratie. De kamers zijn verdeeld over 2 verdiepingen en bieden alle comfort voor een zorgeloos verblijf. We reserveren voor u Les Pins kamers (18 m², max. 2 personen, zicht op de tuin of op het terras, inloopdouche), Les Sables kamers (20 m², max. 2 volwassenen en 1 kind, zicht op de tuin of op het terras, bad of inloopdouche, soms een balkon, tweepersoonsbed of 2 aparte bedden) of Les Landes kamers (35-40 m², bad, sofabed, max. 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen), zicht op de tuin of op het strandpad. Extra bed (3de volwassene): € 47/nacht. Eenpersoonskamers (16 m²). Geen airconditioning.
Maaltijden
logies en ontbijt (buffet).
Kinderen
kinderbedje gratis. 1 Kind (Les Sables) of 2 kinderen (Les Landes) van 3 t/m 11 jaar op de kamer van de ouders betalen (elk) € 37/nacht (inclusief ontbijt).
Extra
dagelijks een fles water op de kamer. Jonggehuwden: klein flesje champagne op de kamer.
Bijzonderheden
- 01/06/27-31/08/27: min. 2 nachten.
- Verblijfstaks: € 1,65/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).
- Het hotel is gesloten 04/01/27-06/02/27.
- Het restaurant is gesloten op zondag en maandag en moet steeds vooraf gereserveerd worden.
- Huisdieren: € 20/nacht (maximaal 2 - steeds op aanvraag).
- Bij het inchecken wordt een waarborg gevraagd.
- Check-in vanaf 16u.