NL FR

Ibis Styles Lens Centre Gare ***

huisdieren toegelaten
173
parking (betalend)
161
bar
155
24-uursreceptie
222
kamers toegankelijk voor rolstoelgebruikers op aanvraag
177
lift
159
bad en/of douche
170
haardroger
218

Frankrijk > Nord - Pas de Calais > Hauts de France - Lens

Dit hotel werd gebouwd op de grondvesten van het voormalige Apollo theater; een emblematische plaats voor de stad Lens. Oorspronkelijk was dit een concertzaal, nadien een bioscoop. De inrichting van het hotel dompelt u onder in de wereld van de 7de kunst (hiermee wordt in Frankrijk de film bedoeld) en de 20ste-eeuwse muziek. Relax met een drankje in de aangename bar met terras en zicht op de stad. Hier wordt u met de glimlach verwelkomd.

Vraag hier je offerte aan

Hauts de France - Lens

Zowel de stad als het omliggende steenkoolgebied staan op de lijst van Unesco-Werelderfgoed. Het landschap is bezaaid met maar liefts 200 mijnterrils. Maar in deze regio staan ook de ingrijpende gebeurtenissen uit de Eerste Wereldoorlog nog steeds centraal: bezoek het herdenkingsmonument in Ablain-Saint-Nazaiez op 10 km of de necropolis van de Notre-Dame-de-Lorette en het Canadese National Memory in Vimy, beide op 11 km.

Ligging

tegenover het station van Lens en op wandelafstand van het historische centrum van de stad. Ontdek er de Place Jean Jaurès en de kerk Saint-Léger, beide op 500 m. Wie Lens zegt, zegt ook het Museum Louvre-Lens dat op 1,7 km ligt. U kunt er o.a. de gratis rondleiding door de Galerie du Temps volgen. Lens werd tijdens de Eerst Wereldoorlog volledig verwoest maar tijdens de jaren '20 van de vorige eeuw fraai heropgebouwd. De architectuur vond zijn inspiratie bij de art-decostijl uit die tijd. Bezoek ook de opmerkelijk mijnsite 9-9bis en maak tijd voor een mooie wandeling of fietstocht in het Parc des Berges de la Souchez.

Transport

per auto: 141 km (Brussel).

Faciliteiten

er wacht u elke ochtend een verzorgd ontbijtbuffet voor een goede start van de dag. Het vriendelijke personeel aan de receptie maakt u graag wegwijs in de stad. Tot middernacht is er ook een snackservice beschikbaar. Bij mooi weer is het aangenaam vertoeven op het terras. In de bar Apollo herbeleeft u de vervlogen sfeer van oude bioscoopfilms. Parking (betalend). Kluisje bij de receptie.

Kamers

alle moderne comfort is aanwezig in de 85 kamers (min. 15 m², tweepersoonsbed of 2 aparte bedden). Ze hebben zicht op de stad of op de binnenplaats. De inrichting refereert naar het iconische Apollo-theater waarop het hotel is gebouwd. Badkamer met bad of douche en apart toilet. Verzorgingsproducten. Vast tapijt.

Vorige stap

© Copyright Holidayline, 2000-, All rights reserved. Cloud hosting by Domeinnamen, Website en E-mail dedicated server hosting door COMBELL
Doorsturen naar een vriend

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

Feedback

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Openingsuren callcenter :

maandag 9u - 18u
dinsdag 9u - 18u
woensdag 9u - 18u
donderdag 9u - 18u
vrijdag 9u - 18u
zaterdag
enkel per telefoon
10u - 16u

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 52
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!