H+ Hotel Wien ****

 

 



Reizigers info (zoals op identiteitskaart)

 
Aanspreking
Voornaam *
Naam *
Geboortedatum (dd/mm/yyyy)*
Reiziger 1
Reiziger 2

Verzekering





Adresgegevens

Ik verklaar alle precontractuele informatie te hebben ontvangen, in het bijzonder het standaardinformatieformulier voor pakketreizen (voor zover het een pakketreis betreft) en het informatiedocument over het verzekeringsproduct (voor zover een reisverzekering werd onderschreven). Ik verklaar mij akkoord met de algemene en bijzondere reisvoorwaarden


Bevestig je aanvraag

kindvriendelijk hotel
143
huisdieren toegelaten
173
parking (betalend)
161
strijkmogelijkheid
163
fietsen beschikbaar
135
24-uursreceptie
222
kamers toegankelijk voor rolstoelgebruikers op aanvraag
177
lift
159
airconditioning
169
gratis wifi
179
douche
172
haardroger
218
kluisje
174
koffie- en/of theefaciliteiten
175

Oostenrijk > Wenen

U wordt hartelijk ontvangen in dit hotel, dat in oktober 2018 is geopend. De rustige maar centrale ligging is een pluspunt. Bovendien is het gebied zeer goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De kamers zijn modern en voorzien van voldoende comfort.

Boeken

Ligging

Het H+ Hotel Wien verwelkomt u op slechts 2 km ten noordwesten van het centrum, vlak bij het Liechtensteiner Tuinpaleis (700 m) en het Franz Josef treinstation (450 m). Het hotel ligt op ongeveer 1,5 km van de Ringstrasse (de belangrijkste laan van de stad. Het is gebouwd op de plaats van de oude stadsmuur en herbergt de beroemdste monumenten van Wenen; waaronder de Hofburg (2,3 km)). Er zijn verschillende tramhaltes binnen een straal van 200 m en het metrostation 'Friedensbrücke' ligt op 500 m afstand. U bevindt zich op 2,6 km van de beroemde Stephansdom, op 3,7 km van het Prater en op 4,7 km van het Belvedere Paleis.

Faciliteiten

receptie met zeer gastvrij personeel. Elke ochtend staat er van 6.30 tot 10.30 uur op weekdagen en tot 11.00 uur in het weekend een stevig en smakelijk ontbijt voor u klaar.

Kamers

75 geluiddichte kamers met eigentijds meubilair en design, sommige kamers hebben een eigen terras. Uitzicht op de binnenplaats (rustig) of op de stad. koffie-en theefaciliteiten. Welkomstproducten in de badkamer. Comfortabel beddengoed. Fles mineraalwater op de kamer. Keuze uit: comfort kamers, superior kamers (binnenplaatszijde), deluxe kamer (binnenplaatszijde), studio (met terras, afhankelijk van beschikbaarheid). Ze hebben allemaal een oppervlakte van 17m² en zijn voorzien van tapijt.

Boeken

Vorige stap

Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!