4 dagen
vanaf € 245 p.p.
Trendy, design, 'the place to be': dit hotel is een gekend adres in de Marais, die tot de meest bruisende wijken van de lichtstad behoort. Het Hotel 1K is de perfecte keuze voor iedere designliefhebber die Parijs bezoekt: een heerlijk restaurant (aanbevolen door Gault&Millau met een score van 13/20) met een moderne, niet-alledaagse keuken en originele, ronduit prachtige kamers. Een hotel dat lééft, met een bar die ook zijn deuren openzet voor de 'locals' en zo de totaalervaring compleet maakt in het Parijs van de Parisiens. Het thema omvat het rijk van de Incas met maskers uit Peru, Inca-motieven en versieringen,... een cultuurschok in het hart van de Marais.
Inbegrepen
- 3 nachten
- 3x ontbijtbuffet
- digitale reisgids
Geldigheid
Prijs per persoon op basis van een standaard 2-persoonskamer.
Steeds met aankomst op vrijdag
03/01-28/02/26: € 245
01/03-12/04/26: € 285
Andere aankomstdagen: prijs op aanvraag
Deze promotie dient geboekt te worden vóór 27/10/25, zoniet duurder
Geen andere kortingen van toepassing.
De volledige verblijfsduur moet binnen de opgegeven periode vallen (bij overlapping van 2 prijsperiodes geldt de duurste periode).
Facultatief: annulatieverzekering (6% op de totale prijs met een minimum van € 15 p.p.).
100% kosten bij wijziging of annulatie (tenzij je kiest voor een annulatieverzekering en mits een geldige annulatiereden).
Boekingscode:
PARV0296