Geldig:
vanaf € 109,20 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
op 3 minuten lopen van St Pancras International, station van de Eurostar (met vermaarde champagnebar !), en op 5 minuten van de stations Euston en King's Cross. Achter het station ligt een plein met veel restaurants. De metro brengt u in 10 minuten naar de West End van Londen en naar de winkelstraat Oxford Street. Parking: ibis Euston St Pancras (vanaf £ 20.-/24 h) en National Car Park in de buurt.
Metro
Euston en King's Cross.
Faciliteiten
de inrichting van de gemeenschappelijke ruimtes is rechtlijnig en modern - dit schept een gevoel van ruimte. Het hotel beschikt over een mooie lobby waar de receptie is ondergebracht, alsook een trendy bar-restaurant, ruim met grote vensters en drukbezocht. De gebruikte kleuren en materialen (hout en glas) dragen bij tot een elegant en eigentijds design. Engels buffetontbijt. 24 Uur roomservice. Gratis fitnessruimte, hammam en sauna. 3 Liften. Op de bovenverdiepingen geniet u van een panoramisch zicht over de stad.
Kamers
312 niet-rokerskamers (16 verdiepingen). Het daglicht, de sobere decoratie en de strakke lijnen zorgen voor harmonie. We reserveren voor u een superior kamer met een tweepersoonsbed of 2 éénpersoonsbedden (volgens beschikbaarheid bij aankomst), bad (meestal) of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, internettoegang, minibar, koffie- en theefaciliteiten, kluisje, strijkijzer en -plank, aircooling, vast tapijt. Kamers voor rolstoelgebruikers op aanvraag. Tweepersoonskamer voor alleengebruik.
Kinderen
1 kind t/m 15 jaar overnacht gratis op de kamer van de ouders (inclusief ontbijt).
Uw voordeel in hotel Novotel London St Pancras
- Gratis Engels ontbijt
- 2 nachten betalen + de zondagnacht aan halve prijs bij aankomst op vrijdag (01/04/12-20/04/12, 23/04/12-08/07/12, 16/07/12-26/07/12, 14/08/12-26/08/12, 11/09/12-31/10/12)
Specificaties
- Topdata: 21/04/12-22/04/12, 09/07/12-15/07/12.
- Rookvrij hotel.