Verenigd Koninkrijk > Londen
De Athenaeum is een heel bijzonder vijfsterrenhotel in Londen, prestigieus, met een al even prestigieuze locatie: het hotel is namelijk gelegen aan Piccadilly, met zicht op het mooie Green Park. Even bijzonder is het feit dat de Athenaeum een familiebezit is dat familiaal gerund wordt, wat heel uitzonderlijk is in Londen. Een vriendelijke, persoonlijke service is hier primordiaal. De stijl is hartverwarmend, traditioneel Engels. Hotel Athenaeum werd schitterend vernieuwd, knap en esthetisch (voltooiing mei 2009). lees meerverberg
Boeken
Geldig:
vanaf € 193,00 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
een prestigieuze, topcentrale ligging aan Piccadilly (W1) - een felbegeerd logeeradres. Het hotel kijkt uit op het mooie Green Park. Klinkende namen als Bond Street, Knightsbridge en Buckingham Palace liggen op loopafstand. Publieke parking op 300 m (vanaf £ 39.-/24 uur).
Metro
Green Park op 300 m (Piccadilly, Victoria en Jubilee line) of Hyde Park Corner op 400 m (Piccadilly line).
Faciliteiten
dit vijfsterrenhotel in privéhanden is het ultieme stadshotel, dat exclusieve klasse uitstraalt. De fraaie gemeenschappelijke ruimtes werden vernieuwd in een betoverende stijl die zowel hedendaags als puur Engels oogt. Stijlvolle lobby en receptie, en een nieuwe bar, met aansluitend de Whisky Room die een selectie van liefst 270 maltwhisky's biedt. Het restaurant Damask staat zowel bekend voor zijn cuisine - die hoofdzakelijk Engels is - als voor zijn decor. De Garden Room is het ideale kader voor een authentieke afternoon tea, bekroond door de Tea Guild - tijdens het weekend reserveert u best vooraf. Continentaal ontbijt (Engels ontbijt mits toeslag van £ 5.- per persoon per dag ter plaatse). 24 Uur roomservice. Health spa en kapsalon betalend, gratis fitnessruimte. 2 Liften. Valet parking in een publieke parking in de buurt (geen eigen parking, betalend).
Kamers
modern, maar warm met designelementen en aandacht voor de kleinste details om voor u een 'thuis' te creëren, een 'home away from home' waar behaaglijkheid primeert. We reserveren voor u naar keuze een superior kamer - niet echt groot, maar schitterend -, een ruimere Deluxe kamer of een ruime kamer met grote ramen en zicht op Green Park. Het comfort: bad of douche en wc, haardroger, telefoon, flatscreentelevisie, iPod docking station, internettoegang (gratis WiFi), minibar (gratis softdrinks en snacks), Nespresso-toestel, kluisje, strijkijzer en -plank, airconditioning, vast tapijt. 2 Kamers voor rolstoelgebruikers en enkele rokerskamers op aanvraag.
Kinderen
kinderbedje gratis. Enkel in de Deluxe kamers en kamers met parkzicht: verminderde prijs voor 1 kind van 3 t/m 12 jaar op de kamer van de ouders (zie prijstabel).
Extra
gratis cocktail op woensdag.
Uw voordeel in hotel Athenaeum
- 3 nachten betalen + 1 nacht gratis (01/06/12-10/06/12, 13/08/12-02/09/12)
Specificaties