Estela Barcelona ****

Prijs per persoon per nacht inclusief ontbijt

 
ma
di
wo
do
vr
za
zo

De prijzen op de kalender zijn gebaseerd op een standaard dubbel, prijs per persoon per nacht. Klik op de gewenste aankomstdatum en vraag dan kamertypes op.

beschikbaar
op aanvraag  
Op aanvraag betekent dat wij niet meer onmiddellijk over kamers beschikken in het hotel. Wij contacteren het hotel om te vragen of er nog beschikbaarheid is en houden je binnen de 2 werkdagen op de hoogte.
niet beschikbaar
x
Geselecteerd verblijf

Aantal dagen

Aantal personen

Reis je met kinderen?

Vraag kamertypes op

Spanje > Catalonië > De Costa Dorada - Sitges

In dit bijzonder viersterrenhotel staat kunst centraal. U kan hier trouwens een knappe kunstenaarskamer reserveren. De ligging is romantisch, aan een klein strandje en een typisch vissers- en plezierhaventje. U verblijft hier weg van het drukkere centrum Sitges, dat evenwel vlot te voet bereikbaar is. verberg

Boeken

Geldig:

vanaf € 55,00 p.p.
Ontbijt inbegrepen

De Costa Dorada - Sitges

Een erg geliefd, pittoresk badplaatsje met een klein historisch centrum, in het weekend druk bezocht door de Barcelonezen. Er wonen veel kunstenaars en er zijn een aantal interessante musea gehuisvest. Sitges is gekend voor zijn nachtleven, zijn gezellige bars en zijn drukke terrasjes. Het is heerlijk slenteren langs de strandboulevard.

Ligging

het Hotel Estela Barcelona is gelegen aan een klein strandje in de baai van Sitges, aan een vissershaventje, waar u leuke restaurantjes treft, alsook enkele bars en winkeltjes. Het oude stadsdeel ligt op 25 minuten wandelen van het hotel. Sitges werd begin 20ste eeuw een chique badplaats voor welgestelde Barcelonezen. Ook vandaag heeft Sitges grotendeels zijn uniek karakter en oude charme weten te behouden. Tot de aanbevolen musea behoren het Miramar Museum met gravures van Goya en het Museu Cau Ferrat, waar u de eclectische collectie van de modernistische kunstenaar Santiago Rusiñol en werk van El Greco kunt bewonderen. Het treinstation van Sitges bevindt zich op 2 km. Er is een vlotte treinverbinding naar Barcelona, deze hippe, trendy stad moet u zeker bezoeken (traject van 30 km, zo'n half uurtje rijden).

Transport

per auto: 1.337 km (Brussel), 1.023 km (Parijs), 1.533 km (Amsterdam). Luchthaven Barcelona op 30 km, Girona op 140 km.

Faciliteiten

receptie en inkomhal, die is opgesmukt met werken van hedendaagse kunstenaars. In de bar zijn ook snacks verkrijgbaar. Het restaurant heeft een buitenterras. Roomservice. U beschikt over een klein buitenzwembad in de tuin, omringd door gratis ligstoelen en parasols. Lift. Gratis parkeren in de straat of betalende parking.

Kamers

het hotel telt 65 kamers in totaal. U kan kiezen uit verschillende types. Er zijn standaardkamers, Deluxe kamers met zeezicht en heel aparte Estelar kunstenaarskamers. Alle kamers zijn uitgerust met bad/douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, internettoegang, pay-tv, minibar, kluisje, airconditioning. Mogelijkheid tot 1 extra bed (3de volwassene) mits toeslag uitsluitend in de standaardkamers (zie prijstabel).

Maaltijden

logies en ontbijt (buffet). Half pension mits toeslag (keuzemenu).

Kinderen

kinderbedje gratis. Enkel in de standaardkamers: 1 kind t/m 10 jaar overnacht gratis op de kamer van de ouders (inclusief ontbijt).

Uw voordeel in hotel Estela Barcelona

  • 4 nachten betalen + 1 nacht gratis of 8 nachten betalen + 2 nachten gratis (01/04/12-30/06/12, 01/09/12-31/10/12) (inclusief ontbijt)

Specificaties

  • kleine huisdieren toegelaten (betalend).


 
Vorige stap

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!