Majestic *****

Prijs per persoon per nacht inclusief ontbijt

De prijzen op de kalender zijn gebaseerd op een standaard dubbel, prijs per persoon per nacht. Klik op de gewenste aankomstdatum en vraag dan kamertypes op.

beschikbaar
op aanvraag  
Op aanvraag betekent dat wij niet meer onmiddellijk over kamers beschikken in het hotel. Wij contacteren het hotel om te vragen of er nog beschikbaarheid is en houden je binnen de 2 werkdagen op de hoogte.
niet beschikbaar
x
Geselecteerd verblijf

Aantal dagen

Aantal personen

Reis je met kinderen?

Vraag kamertypes op

Spanje > Barcelona

Het Hotel Majestic is een begrip in Barcelona. Achter een indrukwekkende gevel die een en al klasse uitstraalt, schuilt een emblematisch prestigehotel. Hier wachten u alle denkbare faciliteiten: een overheerlijke sterrenkeuken, een prachtig dakterras met zwembad, een mooie spa, een stijlvolle pianobar, een veelzijdige dienstverlening en veel, heel veel comfort ... Luxe is troef in een fantastisch kader, schitterend gelegen in het meest aristocratische stadsgedeelte van Barcelona. Het hotel heeft er alles aan gedaan om terug de nummer 1 in Barcelona te worden. verberg

Boeken

Geldig:

vanaf € 161,00 p.p.
Ontbijt inbegrepen

Ligging

het 5 sterren Hotel Majestic ligt aan de Passeig de Gracia, een van de chique, belangrijke avenida's van Barcelona. U geniet hier zonder meer een bevoorrechte ligging in de mooie wijk Eixample, die gebouwd werd in de 19de eeuw en geheel in het teken van de Modernista-architectuur staat. Ga zeker in de straat La Pedrera en Casa Batlló van de hand van de geniale architect Gaudí bekijken.

Metro

Passeig de Gracia.

Faciliteiten

de mooie lobby kijkt uit op de architecturale rijkdom van de Passeig de Gracia. U vindt in dit hotel o.m. het gegeerde restaurant Dralma dat met een Michelinster is bekroond. Tijdig reserveren is hier de boodschap. Het restaurant is open voor de lunch en het diner (gesloten op zondag). In het Condal restaurant kunt u zich 's morgens bedienen van een indrukwekkend ontbijtbuffet; u kan hier ook lunchen of dineren. Het accent ligt op de mediterrane keuken in een leuk jasje gepresenteerd. Piano-cocktailbar, waar u ook een snack kan bestellen. Roomservice. De Majestic Spa biedt moderne wellnessfaciliteiten. Op de 10de verdieping is er een klein openluchtzwembad met terras en poolbar, waar u geniet van een spectaculair uitzicht. Lift. Parking: vanaf € 16.-/24 uur.

Kamers

de kamers, 303 in totaal, zijn uitermate smaakvol. Een aantal kamers zijn aangekleed in een tijdloze, elegante stijl. Een ander deel van de kamers werd heringericht, waarbij gekozen werd voor lichte witbeige tinten die zorgen voor een rustgevend gevoel. We reserveren voor u een ruime Deluxe kamer; kamers met zicht op de Passeig de Gracia mits toeslag. Bad of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, internettoegang, minibar, kluisje, airconditioning. Kamers voor rolstoelgebruikers op aanvraag. Tweepersoonskamer voor alleengebruik.

Kinderen

kinderbedje gratis.

Uw voordeel in hotel Majestic

  • 5% korting (min. 2 nachten) of 10% korting (min. 3 nachten) (01/11/11-29/12/11, 02/01/12-31/10/12)


 

Beoordeling voor hotel - Majestic

Dit hotel werd beoordeeld door 14 gasten

Ligging:
Algemene delen:
Ontbijt:
Netheid:
Grootte kamer:
Meubilair:
Bed:
Geluidsisolatie:
Badkamer:
Service/onthaal:
9.4/10
9/10
9.3/10
8.9/10
8.1/10
8.1/10
8.9/10
8.1/10
8.5/10
8.7/10
Gemiddelde score van 8.7/10

Voeg een berichtje toe

Reacties van klanten voor hotel - Majestic

  • Zijn 5 sterren lijken wat aan de hoge kant. Het ontbijtbuffet is zeer beperkt en wijzigde niet gedurende het verblijf. Het restaurant Condal in het hotel is werkelijk ondermaats. Het management beseft dit maar al te goed want in gans het restaurant zijn slechts enkele tafels gedekt voor het diner, reserveren is absoluut niet nodig, zelfs op zondag niet als het "1-sterren restaurant Drolma" gesloten is. Dus Barcelona is voor mij culinair ondermaats, ik was gelukkig dat we niet hadden gereserveerd in het restaurant Drolma. Qua vriendelijkheid ondervindt je hier weer het grote verschil tussen het Spaanse vasteland en de Canarische eilanden, het vaste land is stug, de eilanden zijn vakantie, alhoewel ik niet alles over een kam wens te scheren, er zijn wel uitzonderingen. Probeer het restaurant Brown op de Avenida de Gracia, nr 33, alom vriendelijkheid, goede bediening en lekker. Tapas is nu wel niet aan mij besteed, als je moet gaan zitten in de 'afval' van je voorganger, want niet grondig schoongemaakt en dan van de frietkot-dinges voorgeschoteld krijgen, niets voor mij.

    Gepost door Vlaeminck op 26/04/2011 Reageer op dit bericht

    Reageer op dit bericht
    * verplicht veld

    Verstuur je reactie


Vorige stap

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!