Geldig:
vanaf € 59,60 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
het Hotel Catalonia Born heeft een sfeervolle locatie bij de mooie Gotische wijk van Barcelona, in de omgeving van onder meer de kathedraal en het knappe Palau de la Música Catalana. U logeert hier op een goed adres om zowel historisch als commercieel Barcelona te verkennen. U bent slechts een steenworp verwijderd van de Arco del Triunfo (triomfboog) en het mooie Parque de la Ciudadela, waar u een rustig moment kunt doorbrengen tussen uw bezoeken in. Publieke parking op 100 m van het hotel (vanaf?€ 14.-/24 uur).
Metro
Arco del Triunfo op 50 m. Bus 41, 39, 42.
Faciliteiten
in Hotel Catalonia Born zult u een moderne lobby met de receptie, een salon en een bar/cafetaria aantreffen. Daarnaast is er ook een restaurant met een warme, gezellige sfeer. Roomservice van 13.30 tot 15.30 uur en van 20 tot 22.30 uur. WiFi is beschikbaar in het hotel. ‘s Morgens kunt u zich bedienen van een verzorgd buffet voor het ontbijt. Lift.
Kamers
ook de 90 kamers hebben een esthetisch hedendaags decor, met parketvloer en een mooie, marmeren badkamer. Voor uw comfort zijn ze uitgerust met volgende voorzieningen: bad of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, minibar, kluisje, airconditioning. 1 Kamer voor rolstoelgebruikers op aanvraag. Tweepersoonskamer voor alleengebruik.
Kinderen
kinderbedje gratis. 1 Kind van 3 t/m 11 jaar op de kamer van de ouders geniet 50% korting.
Uw voordeel in hotel Catalonia Born (voorheen Princesa)
- 5% korting op de vierde en alle daaropvolgende nachten (01/11/11-31/10/12)