Spanje > Andalusië - Costa del Sol > De Costa del Sol - Manilva
U logeert hier in luxueuze appartementen (opening september 2008) in een heel rustig gedeelte van de Costa del Sol, op 1 km van het strand en in de nabijheid van een typisch dorpje. De inrichting is bijzonder esthetisch in een strakke, hedendaagse stijl, het comfort is optimaal. lees meerverberg
Boeken
Geldig:
De Costa del Sol - Manilva
Pittoresk oud stadje met de typische witte huisjes van de streek. U vindt er wondermooie stranden, een romantische jachthaven en het schilderachtig kasteel Castillo de la Duquesa. Hier cultiveren de wijnboeren de bekende, zoete Moscatel sherry. De schitterende golfbaan van Valderrama bevindt zich op enkele km.
Ligging
op 950 m van het strand en op 10 km van het centrum van Manilva. Castillo de la Duquesa is een dorpje op 5 km van het hotel, dat zijn naam dankt aan het kasteel uit de 18de eeuw. Dit plaatsje is niet groot, maar het aanbod aan bars en restaurantjes is rijk. Het vakantiepark Sotogrande ligt op 14 km. Ten noorden, op 17 km, ligt Estepona, een charmant en idyllisch badstadje. Hier leeft de flamenco nog echt en zijn het niet de grote hotelblokken die de kustlijn domineren. Gibraltar is gelegen op 38 km.
Transport
per auto: 2.202 km (Brussel), 1.900 km (Parijs), 2.399 km (Amsterdam). Luchthaven Málaga op 94 km.
Faciliteiten
stijlvolle receptie (24u/24), gezellige lounge en cafetaria. Er is zowel een openluchtzwembad als een verwarmd binnenzwembad. Mooie tuinen zorgen voor de groene toets. Lift. Parking (gratis). In de omgeving vindt u meerdere uitstekende golfterreinen.
Appartement
50 moderne appartementen die genieten van veel lichtinval en met strakke lijnen werden ingericht. De appartementen met 1 slaapkamer bevinden zich op het gelijkvloers en hebben een privétuintje en -terras. De overige appartementen (2 tot 4 slaapkamers) hebben een groot terras volledig afgewerkt in tropisch hout. Het comfort: telefoon, flatscreentelevisie (satellliet) en dvd-speler, WiFi (gratis), kluisje (gratis), airconditioning, tegelvloer. De kitchenette is zeer volledig: 4 vitrokeramische kookplaten, oven, microgolfoven, frigo, vaatwasser en wasmachine. Naar keuze:
. 1 slaapkamer (max. 2 personen)
. 2 slaapkamers (max. 4 personen), 2 badkamers
. 3 slaapkamers (max. 6 personen)*
. 4 slaapkamers (max. 8 personen)*
* 2 grote badkamers en 1 kleinere badkamer met douche
Maaltijden
enkel logies.
Kinderen
kinderbedje: € 6.-/nacht.
Inbegrepen
water, elektriciteit, verwarming. Vervanging bedlinnen, badlinnen en schoonmaak 1x per week (uitgez. de kitchenette). Eindschoonmaak.
Waarborg
geen waarborg.
Uw voordeel in hotel Punta Paloma Golf
- Vroegboekkorting van 10% (reservering tot 30 dagen voor afreis en min. 5 nachten)
Specificaties
- 04/04/12-07/04/12: min. 4 nachten. 15/07/12-15/09/12: min. 7 nachten. Overige periodes: min. 3 nachten.