Geldig:
vanaf € 40,29 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
een goede ligging vlakbij het plein Marquês de Pombal, het groene park Eduardo VII en de Avenida da Liberdade. De wijk Saldanha ligt niet veraf, u vindt er restaurants, bars en talrijke winkels en boetieks. De prijzen zijn hier goedkoper dan in het historisch hart van de stad.
Metro
Marquês de Pombal op 200 m. Bushalte voor het hotel.
Faciliteiten
een keurige receptie, een leuke bar en een salon met tv-hoek zorgen voor een alleraardigst verblijf. Het restaurant (open voor het ontbijt en het diner) bevindt zich op de bovenste verdieping - 9 hoog - en biedt een mooi panoramisch uitzicht op de stad. Buffetontbijt (enkel koud). Lift. Privéparking: vanaf € 13.-/24 uur.
Kamers
de 96 kamers bieden alle comfort en zijn ingericht in warme kleuren, hoofdzakelijk in warm okergeel dat wordt gecombineerd met donkerhouten meubilair met rotan finishing touches. De kamers zijn vrij ruim voor een stadshotel, maar in dit geval is dit wel enigszins ten koste van de oppervlakte van de badkamer. Bad of douche en wc, haardroger, telefoon, satelliettelevisie, minibar, kluisje, airconditioning, vast tapijt. Op aanvraag: 2 verdiepingen zijn uitgerust met WiFi, 12 niet-rokerskamers en 32 kamers met tussendeur.
Kinderen
kinderbedje gratis. 2 Kinderen t/m 12 jaar overnachten gratis op de kamer van de ouders (inclusief ontbijt).
Extra
fles schuimwijn voor jonggehuwden.
Uw voordeel in hotel Embaixador
- Vroegboekkorting van 15% (reservering tot 60 dagen voor afreis) of 10% (reservering tot 30 dagen voor afreis) (niet cumuleerbaar)
- 2 nachten betalen + 1 nacht gratis of 4 nachten betalen + 2 nachten gratis (01/11/11-29/12/11, 02/01/12-31/03/12, 01/06/12-31/08/12)