Residenza Domizia Bed & Breakfast

Prijs per persoon per nacht inclusief ontbijt

De prijzen op de kalender zijn gebaseerd op een standaard dubbel, prijs per persoon per nacht. Klik op de gewenste aankomstdatum en vraag dan kamertypes op.

beschikbaar
op aanvraag  
Op aanvraag betekent dat wij niet meer onmiddellijk over kamers beschikken in het hotel. Wij contacteren het hotel om te vragen of er nog beschikbaarheid is en houden je binnen de 2 werkdagen op de hoogte.
niet beschikbaar
x
Geselecteerd verblijf

Aantal dagen

Aantal personen

Reis je met kinderen?

Vraag kamertypes op

Italië > Rome

Topadresje in een antiek palazzo met een schitterende ligging net naast de befaamde Piazza Navona ! Voor wie houdt van authenticiteit, gezellige sfeer en prima service.

Boeken

Geldig:

vanaf € 49,98 p.p.
Ontbijt inbegrepen

Ligging

een subliemere ligging bestaat gewoonweg niet: in een van de oudste straten van Rome, de Via dei Coronari met tal van antiquairs, op 50 m van de Piazza Navona. Ook het Pantheon, Vaticaanstad en de Campo dei Fiori bevinden zich op slechts enkele minuten. Garage verderop in de straat: vanaf € 30.-/24 uur.

Metro

Flaminio (lijn A) of Cavour (lijn B). Bussen op de Corso Vittorio Emanuele.

Faciliteiten

in de Residenza Domizia bevindt de receptie zich op de tweede verdieping (open van 8 tot 19 uur). De eerste verdieping maakt geen deel uit van de Residenza, 1 lift. Beperkt typisch Italiaans ontbijt. Er is geen ontbijtruimte: naargelang de Residenza waar u logeert, neemt u het ontbijt op de kamer of in een nabijgelegen bar.

Kamers

16 uitnodigende niet-rokerskamers in een sobere, maar elegante stijl. Alle comfort: bad of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, WiFi, minibar, kluisje, airconditioning, parketvloer. Tweepersoonskamer voor alleengebruik.

Kinderen

kinderbedje gratis. 1 Kind van 4 t/m 12 jaar op de kamer van de ouders geniet 50% korting op de 'extra bed' prijs.

Uw voordeel in hotel Residenza Domizia

  • 2 nachten betalen + 1 nacht gratis (08/01/12-29/02/12, 01/07/12-31/08/12)
(u kunt meermaals van de gratis nachten genieten)

Specificaties

  • rookvrij etablissement.
  • Huisdieren gratis toegelaten.
  • Residenza Domizia bestaat eigenlijk uit 4 gebouwen. 2 Gebouwen liggen rechtover elkaar in de Via dei Coronari. Het derde gebouw, de Residenza Domizia Smart Design (op 1,3 km), biedt moderne kamers (zie kleine foto) en ligt op enkele meter van de Spaanse trappen. Het vierde gebouw, de Residenza Domizia Sancti Angeli (op 400 m), biedt 5 elegante kamers die uitkijken op het Castel Sant'Angelo. In de meeste gevallen zal u in de Via Coronari logeren, is dit niet het geval dan wordt u altijd vooraf geïnformeerd.
  • Verblijfstaks: € 2.-/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).


 
Vorige stap

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!