Geldig:
vanaf € 61,50 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
dit prettig en heel gedegen driesterrenhotel is gelegen in een residentiële buurt in de nabijheid van het station Termini, wat betekent dat u van vlotte verbindingen met het openbaar vervoer geniet. Het station heeft trouwens een van de mooiste hallen van Europa. Vlakbij bevinden zich de Piazza Indipendenza en de Via XX Settembre. Publieke parking op 200 m van het hotel (vanaf € 25-35.-/24 uur, mogelijkheid tot valet parking).
Metro
Castro Pretorio (lijn B), Termini (lijn A en B) of Repubblica (lijn A). Bushalte op 30 m.
Faciliteiten
receptie en lobby met mogelijkheid tot barservice. Ook een internethoekje (gratis) ontbreekt niet. WiFi is gratis in heel het hotel. Roomservice van 7 tot 13 uur en van 17 tot 22 uur. Restaurants vindt u in de omgeving van het hotel of u kunt ook terecht in restaurant Il Pavone van het zusterhotel Artdeco (gesloten op zondag en 15/08/12-23/08/12). Het ontbijt bestaat uit een buffet. Lift.
Kamers
Hotel Camelia biedt u 40 geheel verzorgde niet-rokerskamers. De ene helft van de kamers is uitgerust met bad en wc, de andere helft met douche en wc. U beschikt verder over haardroger, telefoon, televisie, gratis WiFi, minibar, kluisje, airconditioning.
Kinderen
kinderbedje gratis. Verminderde prijs voor 1 kind van 3 t/m 12 jaar op de kamer van de ouders (zie prijstabel).
Extra
gratis koffie en thee van 17 tot 18 uur in het zusterhotel Artdeco (zie hiernaast p. 99). Bloemen voor jonggehuwden.
Uw voordeel in hotel Camelia
- 2 nachten betalen + de zondagnacht aan halve prijs bij aankomst op vrijdag (01/11/11-29/12/11, 02/01/12-18/03/12, 14/07/12-02/09/12)
Specificaties
- rookvrij hotel.
- Verblijfstaks: € 2.-/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).