Hotel Continental heeft een prachtig uitzicht op de haven en de beroemde vuurtoren "Lanterna". Het viersterrenhotel beschikt over alle faciliteiten die u nodig hebt voor een aangenaam en ontspannend verblijf, zoals een bar, restaurant, internethoek en een eigen parking. Verder is er ook nog een fitnessruimte. Absolute aanrader voor wie van comfort en elegantie houdt. lees meerverberg
Vanaf € 70,00 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Bekijk de beschikbaarheid voor hotel Continental
Informatie over hotel Continental
Geldig:
Ligging
Hotel Continental ligt in het oude deel van Genua, vlakbij het station Principe, het Aquarium, de Kinderstad (La Città dei Bambini) en het congrescentrum Magazzini del Cotone. Het hotel ligt op wandelafstand van de interessantste bezienswaardigheden van de stad: het Palazzo Ducale, het Carlo Felice Theater, de universiteiten, Palazzo Lauro en het Galata Sea Museum. Een korte taxirit brengt u naar het Brignolestation en en de luchthaven van Genua, Cristoforo Colombo.
Metro
Principe metrostation (50m)
Faciliteiten
Dit hotel is voorzien van Bar(s), vergaderruimte, gym, internethoekje, parking, Restaurant(s) en WI-FI.
Kamers
De 44 kamers - allemaal met zicht op het station of op de haven - zijn stijlvol en comfortabel uitgerust. De standaarduitrusting omvat onder meer airconditioning, satelliet/kabeltelevisie, draadloos internet en een directe telefoonaansluiting. Een minibar en een kleine kluis zijn eveneens op de kamer voorzien.
Maaltijden
Ontbijt is in de prijs inbegrepen. Het hotel beschikt over een eigen restaurant 'Novecento' waar u kennis kan maken met diverse bereidingen en gerechten.