Le Cèdre ****

Prijs per persoon per nacht inclusief ontbijt

De prijzen op de kalender zijn gebaseerd op een standaard dubbel, prijs per persoon per nacht. Klik op de gewenste aankomstdatum en vraag dan kamertypes op.

beschikbaar
op aanvraag  
Op aanvraag betekent dat wij niet meer onmiddellijk over kamers beschikken in het hotel. Wij contacteren het hotel om te vragen of er nog beschikbaarheid is en houden je binnen de 2 werkdagen op de hoogte.
niet beschikbaar
x
Geselecteerd verblijf

Aantal dagen

Aantal personen

Reis je met kinderen?

Vraag kamertypes op

Frankrijk > Wijnroute > Bourgondië - Beaune

Een bijzonder elegant herenhuis van weleer met een ideale ligging langs de Bourgognewijnroute. Mooie, gerieflijke kamers, een verrukkelijke keuken, persoonlijk onthaal, ... verberg

Boeken

Geldig:

vanaf € 136,50 p.p.
Ontbijt inbegrepen

Bourgondië - Beaune

Het Hôtel-Dieu is een knap staaltje middeleeuwse stadsarchitectuur. U bezoekt uiteraard de wijnkelders. De wijnhuizen kochten talrijke kloosters op en legden onder de oude stad galerijen aan waar de wijn bewaard wordt.

Ligging

héél centraal, op een boogscheut van de godshuizen. Het oude centrum van Beaune ligt tussen de stadswallen en de boulevards en kan te voet verkend worden. Niet te missen zijn in de eerste plaats het Hôtel-Dieu en het Musée du Vin de Bourgogne. Bezoek in de omgeving Dijon.

Transport

per auto: 582 km (Brussel), 307 km (Parijs), 783 km (Amsterdam). TGV-station Beaune op 4 km, Dijon op 45 km. Luchthaven Dijon op 41 km.

Faciliteiten

dit zeer mooi pand - de villa van een wijnbouwer uit de 19de eeuw - is een en al charme en wordt omringd door een fraaie tuin. Groot salon met open haard, een smaakvolle pianobar en een restaurant waar de gastronomie geïnspireerd wordt door de lokale keuken. De bediening gebeurt binnen of op het terras, overschaduwd door de meer dan honderd jaar oude ceder, waaraan het hotel zijn naam ontleende. Gratis sauna. Lift. Gratis parking op het hotelterrein of ondergrondse garage: vanaf € 14.-/24 uur. In de omgeving: tennis, squash, paardrijden en golf (18 holes) op 5 km.

Kamers

de 40 mooie, zeer ruime kamers zijn uitnodigend en gerieflijk. Bad of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, internettoegang (gratis WiFi), minibar, airconditioning, vast tapijt. Privilege kamers voor 1 of 2 personen en Duplex kamers voor 3 of 4 personen. Tweepersoonskamer voor alleengebruik.

Maaltijden

logies en ontbijt (buffet).

Kinderen

kinderbedje gratis (t/m 1 jaar).

Extra

fruitmand op de kamer.

Uw voordeel in hotel Le Cèdre

  • 3 nachten betalen + 1 nacht gratis of 6 nachten betalen + 2 nachten gratis (01/04/12-05/04/12, 21/10/12-28/03/13)

Specificaties

  • verblijfstaks: € 1,50.-/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).
  • Huisdieren: € 15.-/nacht.


 
Vorige stap

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!