Du Parc Entraigues ***

Prijs per persoon per nacht inclusief ontbijt

 
ma
di
wo
do
vr
za
zo

De prijzen op de kalender zijn gebaseerd op een standaard dubbel, prijs per persoon per nacht. Klik op de gewenste aankomstdatum en vraag dan kamertypes op.

beschikbaar
op aanvraag  
Op aanvraag betekent dat wij niet meer onmiddellijk over kamers beschikken in het hotel. Wij contacteren het hotel om te vragen of er nog beschikbaarheid is en houden je binnen de 2 werkdagen op de hoogte.
niet beschikbaar
x
Geselecteerd verblijf

Aantal dagen

Aantal personen

Reis je met kinderen?

Vraag kamertypes op

Frankrijk > Provence - Camargue > De Provence - Entraigues-sur-la-Sorgue

Postherberg uit de 18de eeuw, recent volledig gerenoveerd in een typisch Provençaalse stijl. Gezellig hotel met een goede prijs/kwaliteit, ideaal gelegen om de regio te ontdekken.

Boeken

Geldig:

vanaf € 42,50 p.p.
Ontbijt inbegrepen

De Provence - Entraigues-sur-la-Sorgue

Gezellig middeleeuws stadje gelegen tussen Avignon en Carpentras.

Ligging

langs de D16, in een 1 ha groot park. Op 1 km van de dorpskern en op 12 km van Avignon, Carpentras en de Mont Ventoux en Châteauneuf du Pape, op 19 km van de wijngaarden van Beaume la Venise.

Transport

per auto: 955 km (Brussel), 686 km (Parijs), 1.148 km (Amsterdam). TGV-station Avignon op 17 km. Luchthaven Marseille-Provence op 80 km.

Faciliteiten

receptie (kluis), winkeltje met streekproducten, diverse zithoekjes, bar en ontbijtruimte. Gratis WiFi. Vlak naast het hotel ligt het restaurant La Table d'Or waarmee de hotelier samenwerkt (3 gangen streekmenu vanaf € 21.- tot € 35.- richtprijs, gesloten op zondag en zaterdagmiddag). Zwembad in de tuin met gratis ligstoelen en handoeken. Geen lift. Gratis afgesloten privéparking.

Kamers

30 kamers (2 verdiepingen), heel gezellig ingericht door de eigenares zelf in warme Provençaalse kleuren zoals rood, geel, oker en blauw. Elke kamer draagt de naam van een lokale schrijver of dichter. Standaardkamers aan de straatzijde, of mits toeslag per persoon per nacht van € 2,50.- (periode A) of € 5.- (periode B/C) iets ruimere superior kamers met zicht op de tuin. Alle kamers zijn voor uw comfort uitgerust met bad of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, airconditioning, vast tapijt.

Maaltijden

logies en ontbijt (buffet).

Kinderen

kinderbedje gratis. 1 Kind t/m 11 jaar overnacht gratis op de kamer van de ouders (inclusief ontbijt).

Uw voordeel in hotel Du Parc Entraigues

  • 3 nachten betalen + 1 nacht gratis (01/01/12-05/04/12, 09/04/12-30/04/12, 01/10/12-28/03/13, 01/04/12-14/04/13)
  • 6 nachten betalen + 1 nacht gratis (01/08/12-13/08/12, 16/08/12-31/08/12)
(u kunt meermaals van de gratis nachten genieten)

Specificaties

  • huisdieren: € 6.-/nacht.

Periode

A - 02/01-31/03/2012
A - 01/10-31/03/2013
B - 01/04-30/06/2012
B - 01/08-30/09/2012
B - 01/04-14/04/2013
C - 01/07-31/07/2012


 
Vorige stap

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!