Frankrijk > Parijs
Achter een mooie gevel in Haussmannstijl ontdekt u een nieuw, elegant en heel bijzonder hotel, gedecoreerd rond het thema 'licht', vanwaar de naam Lumen. Hun filosofie 'Laissez entrer la Lumière'. Dit nieuw (opening september 2007), kleinschalig Boutique designhotel is ingericht met Franse lifestyle in een subtiele mix van barok en hedendaags, van strak en frivool. In een elegant kader wordt u geholpen door een vriendelijk, internationaal team - persoonlijke service is troef. Raffinement, discretie en gastvrijheid zijn de sleutelwoorden. En de ligging is topcentraal, zowel voor sightseeing als shopping. lees meerverberg
Boeken
Geldig:
vanaf € 156,90 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
in hartje Parijs (1ste arrondissement), in de gouden driehoek van het Louvre (op 300 m), de Place Vendôme en de Opera (op 500 m). Op enkele stappen bevindt zich de vermaarde shoppingstraat rue du Faubourg Saint-Honoré met zijn luxeboetieks. Le Jardin des Tuileries ligt op 200 m.
Metro
Pyramides op 50 m (lijn 7 en 14) of Tuileries op 150 m (lijn 1). Bus 21, 27, 68, 81 en 95.
Faciliteiten
in dit eigentijds hotel wordt rechtlijnig meubilair aangevuld met geraffineerde lusters en accessoires. Het geheel is zowel chic en elegant als charmant. Lobby en 24 uur receptie. U begint de dag met een stevig buffetontbijt. Het nieuw restaurant Oscar is open voor de lunch en het diner (laatste bestelling om 22.30 uur) en serveert een Italiaanse fusion keuken, hedendaags en verrassend (gesloten op zondag de hele dag en op maandagavond). Roomservice van 7 uur tot 22.30 uur (beperkte kaart 24u/24). Gratis WiFi in heel het hotel. Lift. Ondergrondse publieke parking (vanaf € 25.-/24 uur).
Kamers
de 37 niet-rokerskamers zijn modern en chic, maar warm ingericht. Ook hier worden barokke en hedendaagse elementen op een geslaagde manier met elkaar gecombineerd. U kunt kiezen uit volgende kamertypes: Classic (15-16 m² voor max. 2 personen) of superior (18-22 m² voor max. 3 personen). Bad (33) of douche (4) en wc, haardroger, telefoon, flatscreentelevisie, gratis internettoegang en WiFi, VDI-toegang, minibar, kluisje, airconditioning, vast tapijt. 2 Kamers voor rolstoelgebruikers en 1 kamer met tussendeur op aanvraag.
Kinderen
kinderbedje gratis. Enkel in de superior kamers: verminderde prijs voor 1 kind van 3 t/m 11 jaar op de kamer van de ouders (zie prijstabel).
Extra
fles champagne voor jonggehuwden en huwelijksverjaardagen.
Uw voordeel in hotel Lumen Paris Louvre
- 2 nachten betalen + 1 nacht gratis als u er de zondagnacht verblijft (01/04/12-05/04/12, 09/04/12-31/10/12)
- 2 nachten betalen + 1 nacht gratis of 4 nachten betalen + 2 nachten gratis (12/07/12-25/08/12)
Specificaties