Frankrijk > Midi-Pyréneés > Midi-Pyrénées - Mercuès (Cahors)
Een kasteelhotel met een ziel. Het Château dateert uit de 13de eeuw en werd met veel respect gerestaureerd door de wijnbouwer Georges Vigouroux. U verblijft hier in het hart van een wijndomein in een geraffineerd kader met sfeervol meubilair. Bij een etentje in het restaurant (1 Michelinster) bestelt u uiteraard de wijnen van het Château. lees meerverberg
Boeken
Geldig:
Midi-Pyrénées - Mercuès (Cahors)
Een dorpje langs de rivier de Lot op zo'n 7 km van Cahors, midden in de Cahors-wijnstreek met de gekende 'zwarte wijn'. Cahors heeft prachtige monumenten zoals bijvoorbeeld de Pont Valentré, de beschermde binnenstad en het Henri-Martin Museum. Ook Figeac met het unieke Musée Champollion (volledig gewijd aan het schrift in al zijn facetten) is niet veraf.
Ligging
wanneer u vanuit Cahors naar het dorpje Mercuès rijdt, een rit van zo'n 7 km, dan ziet u het Château de Mercuès van op kilometers afstand. Het kasteel is namelijk hoog boven de rivier gelegen en domineert het landschap. Om het kasteeldomein te bereiken moet u eerst het dorp doorkruisen. Het Château bevindt zich helemaal op het einde van de weg: een zalige locatie, nóg rustiger is allicht niet denkbaar.
Transport
per auto: 881 km (Brussel), 575 km (Parijs), 1.075 km (Amsterdam). Treinstation Cahors op 7 km.
Faciliteiten
via een mooie inkomhal waar de receptie is ondergebracht, betreedt u meteen het centrale gedeelte van het gebouw. Er is mogelijkheid tot gratis WiFi in de gemeenschappelijke ruimtes. Stijlvolle bar met aansluitend het gastronomisch restaurant met 1 Michelinster. U kan er verrukkelijke gerechten proeven, die perfect passen bij de wijnen van het huis, met name Château de Haut-Serre en Château de Mercuès. Voor beide wijnen wordt de Malbec-druivenvariëteit gebruikt. Vanuit het hotel is er een rechtstreekse toegang tot de 'chai', de wijnkelder. De sommelier leidt er u graag rond (op afspraak, degustaties zijn uiteraard mogelijk). Sport en ontspanning: u beschikt over een buitenzwembad (25 x 10 m) en 2 tennispleinen in de mooie tuin. Lift (3 verdiepingen). Gratis parking op het kasteeldomein.
Kamers
de 24 kamers en 6 suites hebben stuk voor stuk een unieke charme. U vindt er rust, traditie en functionaliteit, die op een schitterende manier gecombineerd worden. We reserveren voor u een superior kamer die uitkijkt op de wijngaarden of op de tuin. De kamers zijn voorzien van bad/douche en apart toilet, haardroger, telefoon, televisie, Nespresso-machine, minibar en kluisje. Er worden uitsluitend niet-rokerskamers aangeboden.
Maaltijden
logies en ontbijt.
Kinderen
kinderbedje gratis.
Uw voordeel in hotel Château de Mercuès
- 2 nachten betalen + 1 nacht gratis (10/04/12-30/04/12, 01/10/12-31/10/12)
Specificaties
- verblijfstaks: € 1,30.-/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).
- Rookvrij hotel.
- Het hotel is gesloten 01/04/12-05/04/12 en 06/11/12-31/03/13.