Frankrijk > Biarritz > Biarritz
Modern driesterrenhotel in de stad Biarritz,gelegen in de Pyrénées-Atlantiques(64ste Departement),in de regio Aquitaine.Aangenaam hotel met een goede verhouding prijs/kwaliteit qua accomodatie en goede vrijetijdsfaciliteiten,inbegrepen een buitenzwembad,solarium en terras.
Boeken
Geldig:
vanaf € 78,50 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
Het hotel Louisiane Tulip Inn is gelegen in een luxueuze stad aan zee die populair is bij toeristen en surfers en gelegen juist op 18km van de Spaanse grens.Biarritz beschikt ook over sommige van de beste stranden in Europa en won verschillende prijzen voor topklasse standaard.Lokale attracties zijn o.a.het Zee Museum,de Rots van de H.Maagd,het Casino,de Golf en het Chocolade Museum.Het hotel ligt ook niet ver van het TGV treinstation van Biarritz en ongeveer op 4km van de luchthaven Biarritz-Parme.
Metro
Biarritz La Negresse (2km)
Faciliteiten
Dit hotel is voorzien van Bar(s), vergaderruimte, buitenzwembad, Restaurant(s) en room service.
Kamers
De hotelkamers zijn klein maar goed ingericht ook(volledig gerenoveerd in 2002).Ze zijn goed uitgerust met satelliet TV en koffie-en theefaciliteiten,maar ook met WiFi internettoegang en balkons.Badkamers met douche.
Maaltijden
De "Baton Rouge" biedt een brede keuze van "Cajun New Orleans" en Franse specialiteiten.Het restaurant serveert regionale keuken.Het continentaal ontbijt is inbegrepenin de prijs en wordt dagelijks geserveerd van 7u tot 10u.