Duitsland > Keulen > Cologne
Traditioneel en luxueus vijfsterrenhotel gelegen in het echte hart van Keulen,tegenover de grote kathedraal.Prestigieus hotel dat weelderige accomodatie biedt en alle service en faciliteiten die men verwacht van een internationaal vijfsterrenhotel.Dit hotel geniet een onevenaarbare locatie. lees meerverberg
Boeken
Geldig:
vanaf € 87,20 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Ligging
Keulen,dat gesticht werd door de Romeinen,heeft een rijk cultureel historisch en zinderend kunstpatrimonium.Omringd door weelderige tuinen en afgeboord met de rustige wateren van de rivier de Rijn,is Keulen een van Duitslands meest opmerkelijke steden.Het hotel,dat uitkijkt op de gotische kathedraal van Keulen,ligt juist op een korte wandeling van de Rijn en ligt ook dicht van het nabije bankdistrict.De voornaamste sites van Keulen liggen juist op enkele minuten,inbegrepen het Kathedraalplein,het Philharmonisch Orkest en het Imhoff-Stollwerck Chocolade Museum.
Metro
Dom centraal station
Faciliteiten
Dit hotel is voorzien van Airconditioning (publieke plaatsen), Bar(s), vergaderruimte, concierge, Restaurant(s) en room service.
Kamers
De hotelkamers zijn middelgroot en zijn zeer goed ingericht.Ze zijn luxueus ingericht en elegant gedecoreerd.Ze zijn uitgerust met luxueuze faciliteiten,inbegrepen gratis minibar.De badkamers zijn afgewerkt in Italiaans zwart marmer en Perzisch travertin.Ze beschikken over een bad en geïntegreerde douche.
Maaltijden
Le Merou,het visrestaurant van dit hotel,biedt internationale keuken van Frankrijk,Duitsland en Italïe.120 verschillende wijnen van de beste wijngaarden van Frankrijk,Duitsland en Italïe bevinden zich in de wijnkelder.De Sir Peter Ustinov Internationale Bar,een elegante,ovale centrale bar met ontspannende sofa's, is een passend heiligdom voor een avondlijke cocktail of voor lokale bieren.De wanden van de bar zijn gedecoreerd met filmherinneringen en foto's van Sir Peter,en de Ustinov,de handteke