Bestemming
België Denemarken Duitsland Frankrijk Griekenland Hongarije Ierland Indonesië Italië Marokko Monaco Nederland Oostenrijk Portugal Spanje Tsjechië Turkije Verenigd Koninkrijk Verenigde Staten Zweden Londen
Reis je met kinderen?
Hotel: Novotel London St Pancras Locatie: Verenigd Koninkrijk, Londen
“ Was al 8 keer te gast in dit hotel en steeds supertevreden!! Uitstekende ligging NAAST het St Pancrasstation en prima uitvalbasis om Londen te verkennen. ”
Gepost door De Dobbelaere Carol op 13/01/2012
Meer reacties over hotels in Londen?
Varia
prijs per persoon € 29,50.- (v.a. 18 jaar)
Met een dubbeldekker ‘party bus’ bezoekt u 4 swingende night clubs - de ‘hot spots’ van het moment. Het entreegeld is inbegrepen en u hoeft niet aan te schuiven. Ook op de bus is amusement verzekerd, daar staat The Party Bus Team garant voor ! ‘A great night out’.
(6 u - zaterdagavond)
Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.
* verplicht veld
Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!
Naam* E-mail* Naam vriend* Email vriend*
Voeg een berichtje toe
Versturen
Heb je een opmerking over onze site?
Naam* E-mail*
Voeg een berichtje toe*
Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:
telefonisch op het nummer 0900-10.007 (€ 0,45/min.)
via e-mail met onderstaand formulier
Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!
Even geduld aub!