Zoek & Boek


 
(dd/mm/jjjj)

Reis je met kinderen?

Tevreden klant

Hotel:
Mercure Paris Terminus Nord
Locatie:
Frankrijk, Parijs

“ Het hotel is zeker de moeite waard. alles is netjes, ordelijk en het bed slaapt heerlijk! de metrohalte net voor de deur is ook aangenaam. ”

Gepost door Van Steerteghem Nele
op 3/11/2011

Meer reacties over hotels in Parijs?

Paris à vélo

Frankrijk > Parijs

Geldig:

Categorie:

Varia

Prijs:

prijs per persoon € 32.- volw. - € 26.- tot 26 jaar

Paris à vélo

Beschrijving:

Parijs per fiets is in ! Het grote succes van de Vélib-fietsstations overal in de stad is hier het beste bewijs van. Maar alleen wat rondtoeren zorgt allicht snel voor verwarring en ergernis. Bij Paris à Vélo zullen deskundige gidsen u leiden langs charmante, verkeersarme straten. U hebt de keuze uit volgende parcours: · Coeur de Paris (zaterdag en zondag om 10 u) · Paris Contraste (zaterdag en zondag om 14 u) · Paris Insolite (zaterdag en zondag om 14 u) De uitstap duurt 3 uur en wordt afgelegd in een heel rustig tempo met diverse haltes. De gids geeft uitleg. Een leuke, originele manier om Parijs te ‘doen’.

Duur:

(3 u)

Commentaar:

Inbegrepen: fietsverhuur, gids, verzekering

Info

Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!