Zoek & Boek


 
(dd/mm/jjjj)

Reis je met kinderen?

Tevreden klant

Hotel:
Mercure Paris Porte de Pantin
Locatie:
Frankrijk, Parijs

“ PLUIM VOOR HET PERSONEEL AAN ONTVANGSTBALIE MET SPECIALE DANK AAN MOHAMED DIE ONS PRIMA GEHOLPEN HEEFT BIJ ONZE ZOEKTOCHT NAAR EEN OPLOSSING VOOR DE PROBLEMEN MET DE WAGEN.PRIMA SERVICE! ”

Gepost door VANSANT
op 19/08/2011

Meer reacties over hotels in Parijs?

Musée Grévin

Frankrijk > Parijs

Geldig:

Categorie:

Musea & Monumenten

Prijs:

prijs per persoon € 20.- volw. - € 13.- kind 6-14

Musée Grévin

Beschrijving:

In dit wassenbeeldenmuseum 6 themazones met o.m. de belangrijkste monumenten van de 20ste eeuw, de geschiedenis van Frankrijk en de actualiteit. U ontmoet er ‘le Tout Paris’. 300 Wassenbeelden om met u op de foto te gaan ! Een leuke attractie is ‘Le Palais des Mirages’, een gigantische spiegelcaleidoscoop die dateert van de wereldtentoonstelling van 1900.

Duur:

(dagelijks van 10 tot 18.30 uur)(museum gesloten van 5 tot 9 september)

Info

Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!