Zoek & Boek


 
(dd/mm/jjjj)

Reis je met kinderen?

Tevreden klant

Hotel:
Mercure Paris Terminus Nord
Locatie:
Frankrijk, Parijs

“ Zeer goed hotel op een prachtige ligging voor de Thalys ”

Gepost door Van Remoortel Frida
op 17/04/2012

Meer reacties over hotels in Parijs?

Au Petit Riche

Frankrijk > Parijs

Geldig:

Categorie:

Restaurants

Prijs:

prijs per persoon € 36,50.- volw. - € 16,50.- kind -12 (uitg. 24/12, 31/12 en 14/02)

Au Petit Riche

Beschrijving:

Parijs, stad van de ongeëvenaarde Franse cuisine ... Dit is zeker waar Au Petit Riche waar u heerlijke 'plaisirs gourmands' wachten in een gekend Belle Epoque restaurant waar sinds 1880 een uitstekende cuisine bourgeoise wordt geserveerd: traditionele keuken met een moderne inslag. Ambiance en menu gaan hier harmonieus samen. Het kader: een mooi, donker interieur 'allure chic' met schitterende lusters en spiegels, intieme zitbanken ... Dit is Parijs op en top! Dit restaurant ligt in de buurt van de theaters aan de grote boulevards en is dus perfect te combineren met een theaterbezoek. U geniet er van een heerlijk driegangendiner, voorafgegaan door een aperitief.

Duur:

(maandag t/m zaterdag van 19 u tot 00u15 - gesloten op zondag)

Info

Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Callcenter open van maandag tot vrijdag van 9 tot 19 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 54
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!